SU ve SABUNUN TAZELİĞİ

Güne en güzel başlangıç!

Pleione Soaps, adını mitolojideki “Su ve Deniz Perisi” Pleione’den alan, saf zeytinyağı ve yaşlanma karşıtı bitki özleri ile desteklenmiş, doğal, vegan, doğaya ve ekolojik dengeye saygılı, ruhunuzu ve kendinizi şımartmanız için hayat buldu.

Suyun gücünü ve enerjisini en iyi anlatan, Su/Deniz perisi olan Pleione markamızın adı oldu.

Pleione’nin harika bir güzelliğe sahip olduğu biliniyordu. Adının anlamı “sayıyı artırmak” olduğundan Pleione sürülerin çoğaltılmasına liderlik ederdi. Pleione, bir Titan Tanrısı ve su kütlelerinin tanrıçası olan Okeanos ve Tethys’in kızıdır. Yunan mitolojisinde bir Okeanid Nympha’dır (su/ deniz perisi) ve Pleiades (Ülker Takım Yıldızı) olarak bilinen yedi kız çocuğunun annesidir. Yunanistan’ın güneyinde Arcadia bölgesinde Kyllini dağında yaşamıştır. Su ve deniz perileri ölümsüz değildirler ama çok uzun yıllar yaşarlar ve hep genç ve güzel kalırlar.

Şimdi “doğanın şifası senin elinde ve teninde”

Doğal Vegan sabunlar ve pamuklu el örgüsü ürünlerin teninize kattığı yumuşaklığıyla güne başlamanız için harika bir seçim. Sabunlar kesinlikle hayvansal yağ alkolü, aşındırıcı, koruyucu, kimyasal maddeler ve sertleştirici sentetik katkı maddeleri içermez. Doğaya, ağaca, toprağa ve ekolojik dengeye saygılıyım. Kokulu hammaddeler %100 doğal ve bitki yağlarından oluşmakta. %100 el yapımı sabunları gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Tüm sabunların içeriği sadece gliserin, zeytinyağı, şeffaf palmiye sabunu bazı, esansiyel yağlardandır. Aradığınız güzelliğe ve ferahlığa ulaşmanızı dilerim.

Türkiye dışına gönderim https://www.etsy.com/shop/PleioneSoaps üzerinden yapılmaktadır.

#PleioneSoaps